Baza wiedzy.

Mamy mnóstwo wiedzy i chcemy się nią dzielić! Wszystko to, co powinieneś wiedzieć o kadrach i płacach.

Jak e-akta w iPersonel ułatwią Twoją pracę w dziale kadr i płac?

Jak e-akta w iPersonel ułatwią Twoją pracę w dziale kadr i płac?

E-akta. Twój sposób na ład i porządek w dokumentacji pracowniczej

Papierowa dokumentacja czy e-akta? My nie mamy żadnych wątpliwości, które rozwiązanie jest lepsze. I mamy na to twarde dowody. Wyobrażasz sobie prowadzenie kadr i płac bez sterty papierów na biurku, bez czasochłonnego przeszukiwania akt i bez ryzyka błędów? Z elektronicznymi teczkami kadrowymi w iPersonel właśnie tak może wyglądać Twoja praca w dziale kadrowym. Żeby to wyjaśnić, przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego.

Jakie korzyści przyniosą Ci e-akta?

E-teczki to rozwiązanie, z którego mogą skorzystać wszyscy. Po pierwsze, Ty zyskasz cenny czas i przekonasz się, jakie to wygodne. Po drugie, Twój przełożony przekona się o efektywności ich wprowadzenia. I po trzecie, pracownicy będą świadomi, że pracują w firmie, w której mają dostęp do najważniejszych dokumentów od ręki. Argumentów ,,za” możemy wymienić jeszcze sporo! Wybraliśmy jednak te najważniejsze, które dotyczą Ciebie i umieściliśmy je w naszym e-booku. Chcesz je poznać? Kliknij poniżej i poznaj korzyści, które zapewnią Ci e-akta. Ostrzegamy jednak, że gdy się z nimi zapoznasz, nie będziesz już chciał wrócić do papierowej dokumentacji!

E-akta w iPersonel

Przenoszenie dokumentacji pracowniczej do elektronicznych archiwów nabrało dużego tempa w wyniku zmian w przepisach prawnych w styczniu 2019 roku. Widzimy to po liczbie zapytań na ten temat, jakie do nas napływają. Trzeba przyznać, że tegoroczne zmiany w prowadzeniu i przechowywaniu akt osobowych oraz pozostałej dokumentacji pracowniczej to rewolucja! Nas jednak cieszą takie zmiany i Ciebie również powinny, bo e-akta to szereg udogodnień. Elektroniczne teczki kadrowe stanowią jeden z modułów naszego systemu kadrowo-płacowego iPersonel. Więcej szczegółów na ich temat, a także innych funkcjonalności poznasz, przechodząc do podstrony ,,Przegląd produktu”. Zapoznasz się tam z najważniejszymi funkcjami systemu, zobaczysz nasz przyjazny interfejs, a także wideo, w którym krok po kroku wyjaśniamy Ci, jak korzystać z naszych rozwiązań. Będziesz zaskoczony tym, jak prosta i intuicyjna może być obsługa oprogramowania kadrowo-płacowego!
Miłej lektury!

Bądź na bieżąco z iPersonel.